Twitter Facebook LinkedIn
Pod záštitou Prezidenta SR
Prezidentská záštita

Je pre nás potešením vás informovať, že Prezident Slovenskej republiky, Andrej Kiska, prebral oficiálnu záštitu nad medzinárodným fórom Big Ideas for CEE 2015.

Partneri

Záleží nám na tom, aby partneri Big Ideas for CEE vnímali víziu a potrebu toho, čo robíme, rovnako ako my. Sme radi, že máme možnosť na Big Ideas for CEE 2013 s takýmito partnermi spolupracovať.

Big Ideas vám prinášajú spoločnosti:

Soitron
KPMG
Slovenská Sporiteľňa
Antivírusové riešenia ESET

S podporou:

HBS
My v Big Ideas for CEE veríme, že vzdelanie je nevyhnutným predpokladom úspešného pôsobenia biznis lídrov. Preto je pre nás veľkou cťou priniesť Vám Big Ideas for CEE 2015 s podporou Harvard Business School Executive Education.

Media:

Trend
Profesia
Hospodárske noviny

Keď sme v roku 2011 prišli s myšlienkou zorganizovať takýto typ konferencie, mnohí boli prekvapení. Boli zvyknutí na našu snahu o vysokú kvalitu, ale doteraz vždy sme prinášali výhradne odborné témy. Prečo ten posun?

Spolu s našou dospelosťou, skúsenosťami zo zahraničných trhov, stretom s rôznymi kultúrami prišla potreba podeliť sa o inšpirácie so širším okruhom manažérov. Sme presvedčení, že Slovensko si zaslúži, aby malo konferenciu, kde sa dokážu stretnúť osobnosti svetového formátu, navzájom sa obohatiť a načerpať nové podnety a nápady.

Veríme tomu, že tak, ako sme my cestovali za poznaním na konferencie do zahraničia, prišla tá správna doba na to, aby sme takéto poznanie dostali aj doma, tak povediac v priamom prenose. Dá sa povedať, že len vraciame Slovensku to, čo nám za 20 rokov dalo. Veríme, že len vzdelanie, kultivovanosť, sila nových myšlienok nás môžu posunúť dopredu. A veríme, že trochu z toho vám prinášame v Big Ideas for CEE.

Ondrej Smolár, co-founder of Big Ideas for CEE

Tara Swart

Odborníčka v oblasti neurovied, spíker Big Ideas for CEE 2013

“Ak by ste mali ísť v roku 2015 len na jedinú konferenciu, nech ňou je Big Ideas for CEE. Najkvalitnejší spíkri z celého sveta, skúsenosti z biznisu, slávni športovci, hudobníci a ďalší umelci. To všetko s vynikajúcim efektom. Je úžasné byť súčasťou rastúceho trhu, ktorý rozširuje vašu perspektívu a obohacuje vás o poznatky, praktické aj koncepčné.”

Nenad Pacek

Ekonomický mienkotvorca v Európe, spíker Big Ideas for CEE 2013

“Jediným spôsobom pre krajiny strednej a východnej Európy, aj pre všetky ostatné trhy, ako napredovať, je mať informácie o tom, čo sa deje vo svete. Príďte na ďalší ročník Big Ideas for CEE, bude to skutočne veľmi príjemná skúsenosť.”

David Pearl

Priekopník prepojenia biznisu a umenia, spíker Big Ideas for CEE 2013

“Prednášam na mnohých konferenciách a taktiež sa zúčastňujem na mnohých konferenciách, ale musím povedať, že Big Ideas for CEE je jedinečná.”

MAPA

Kde sa stretneme?
Big Ideas for CEE 2015, 16.-17. Apríla 2015
DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava
Trnavská cesta 27/A, 831 04 Bratislava-Nové Mesto